menu opener

Autobuska Stanica Svilajnac
Žikice Jovanovića Španca bb, 35210 Svilajnac
Informacije, rezervacije:
0800 101-012
(poziv je besplatan iz mobilne i fiksne telefonije)
035-321 257
Info.centar@arriva.rs

Redni br. POSLOVNO IME PREVOZNIKA NAZIV LINIJE VREME POLASKA VREME DOLASKA NAPOMENA
1 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA SVILAJNAC – VELIKA PLANA – BEOGRAD 5:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
2 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – MARKOVAC – SVILAJNAC 5:45

5:40

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
3 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC SVILAJNAC – POŽARVAC 6:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
4 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 6:35

6:35

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
5 GRIVAC – KRAGUJEVAC KRAGUJEVAC – SVLIJANAC – V.GRADIŠTE 6:40

6:30

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
6 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – MARKOVAC – SVILAJNAC 8:15

7:10

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
7 TRANS – JUG OBRENOVAC DESPOTOVAC – SVILAJNAC – BEOGRAD 8:00

8:00

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
8 BOBIVIT GMB – TRSTENIK VRNJAČKA BANJA – SMEDEREVO 8:10

8:10

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
9 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 8:15

8:15

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
10 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – NIŠ 8:25

8:15

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
11 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 8:40

8:40

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
12 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC

9:50

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA
13 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE POŽREVAC – SVILAJNAC

9:59

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
14 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE SVILAJNAC – VLASOTINCE 10:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
15 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC SVILAJNAC – POŽAREVAC 11:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
16 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – MARKOVAC – SVILAJNAC 12:20

11:40

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
17 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 12:20

12:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
18 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – MARKOVAC – SVILAJNAC 13:15

12:40

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
19 GRIVAC – KRAGUJEVAC VELIKO GRADIŠTE – SVILJANAC – KRAGUJEVAC 12:50

12:50

SAOBRAĆA RADNIM DANIMA I SUBOTOM
20 TRANS – JUG OBRENOVAC BEOGRAD – SVILJANAC – DESPOTOVAC 13:15

13:15

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
21 BOBIVIT GMB – TRSTENIK SMEDERVO – SVILAJNAC – V.BANJA 14:00

14:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
22 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KRAGUJEVAC – POŽAREVAC 14:45

14:45

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
23 TRANS – JUG OBRENOVAC DESPOTOVAC – SVILAJNAC – BEOGRAD 14:45

14:45

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
24 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC

14:50

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
25 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – BEOGRAD 14:50

14:50

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
26 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC PETROVAC – SVILAJNAC – PETROVAC 15:15

15:10

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
27 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 15:30

15:30

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
28 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA BEOGRAD – VELIKA PLANA – SVILAJNAC

16:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
29 TRANS – JUG OBRENOVAC DESPOTOVAC – SVILAJNAC – ŽABARI 16.45

16:45

SAOBRAĆA NEDELJOM
30 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC NIŠ – SVILAJNAC – POŽAREVAC 16:55

16:55

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
31 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA SVILAJNAC – VELIKA PLANA – BEOGRAD 17:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
32 GLOBUS DESPOTOVAC RESAVICA – SVILAJNAC – BEOGRAD 17:20

17:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
33 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 17:35

17:35

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
34 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KUČEVO – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 17:42

17:42

SAOBRAĆA PETKOM I NEDELJOM ZA VREME ŠKOLSKE GODINE
35 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC PETROVAC – SVILAJNAC – KRAGUJEVAC 17:45

17:45

SAOBRAĆA PETKOM I NEDELJOM ZA VREME ŠKOLSKE GODINE
36 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – MARKOVAC – SVILAJNAC 19:15

18:40

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
37 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE VLASTOINCE – SVILAJNAC

18:45

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
38 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE SVILAJNAC – POŽAREVAC 18:53

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
39 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KRAGUJEVAC – SVILAJNAC – KUČEVO 20:20

20:20

SAOBRAĆA PETKOM I NEDELJOM ZA VREME ŠKOLSKE GODINE
40 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KRAGUJEVAC – SVILAJNAC – PETROVAC 20:20

20:20

SAOBRAĆA PETKOM I NEDELJOM ZA VREME ŠKOLSKE GODINE
41 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KRAGUJEVAC – SVILAJNAC – POŽAREVAC 20:30

20:30

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
42 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA BEOGRAD – VELIKA PLANA – SVILAJNAC

21:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
43 TRANS – JUG OBRENOVAC BEOGRAD – SVILJANAC – DESPOTOVAC 22:15

22:15

NE SAOBRAĆA SUBOTOM