menu opener

Poštovani, usled pandemije korona virisa, red vožnje je izmenjen, molimo vas pre planiranja putovanja kontaktirajte našu službu informacija na broj telefona: 0800 101 012 (poziv je besplatan) ili putem maila info.centar@arriva.rs.

Autobuska Stanica Požarevac
Moše Pijade 9, 12000 Požarevac
Informacije, rezervacije:
0800 101-012
(poziv je besplatan iz mobilne i fiksne telefonije)
063880013
Info.centar@arriva.rs

Redni br. POSLOVNO IME PREVOZNIKA NAZIV LINIJE VREME POLASKA VREME DOLASKA NAPOMENA
1 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

4:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
2 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

5:10

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
3 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

5:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
4 SANA TRANS – KRALJEVO POŽAREVAC – AUSTRIJA

5:30

SAOBRAĆA SAMO UTORKOM I ČETVRTKOM
5 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KRAGUJEVAC

5:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO OSIM ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
6 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KRAGUJEVAC

5:45

SAOBRAĆA ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
7 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC

6:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
8 EVROPATURS – PETROVAC POŽAREVAC – INZBRUK

6:00

SAOBRAĆA SAMO NEDELJOM
9 BOBI – ČEŠLJEVA BARA POŽAREVAC – BEČ

6:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
10 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – BEOGRAD

6:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
11 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KUČEVO

6:10

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
12 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

6:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
13 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

6:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
14 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC PETROVAC – POŽAREVAC – BEOGRAD

6:30

SAOBRAĆA VIKENDOM
15 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – VELIKO GRADIŠTE

6:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
16 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA POŽAREVAC – VELIKA PLANA

6:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
17 BOBIVIT GMB – TRSTENIK POŽAREVAC – VRNJAČKA BANJA

6:40

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
18 LASTA – SMEDEREVSKA PALANKA SMEDEREVSKA PALANKA – POŽAREVAC

6:55

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
19 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

7:00

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
20 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

7:15

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
21 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – NIŠ

7:15

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
22 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KLADOVO

7:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
23 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – BEOGRAD

7:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
24 GRIVAC – KRAGUJEVAC POŽAREVAC – VELIKO GRADIŠTE

7:55

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
25 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – NEGOTIN

8:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
26 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

8:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
27 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – BEOGRAD

8:05

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
28 LASTA – SMEDEREVSKA PALANKA POŽAREVAC – SMEDEREVSKA PALANKA

8:15

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
29 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

8:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
30 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC

8:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
31 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

9:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
32 BOBIVIT GMB – TRSTENIK POŽAREVAC – SMEDEREVO

9:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
33 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE POŽAREVAC – VLASOTINCE

9:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
34 DARKOM – ŽAGUBICA ŽAGUBICA – POŽAREVAC

9:06

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
35 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

9:15

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
36 FUDEKS – BEOGRAD POŽAREVAC – BEOGRAD

9:50

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
37 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – NEGOTIN

10:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
38 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – DONJI MILANOVAC

10:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
39 AUTOPREVOZ ČAČAK – ČAČAK UŽICE – POŽAREVAC

10:25

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
40 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

10:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
41 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽAGUBICA

10:45

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
42 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽABARI

10:45

NE SAOBRAĆA NEDELJOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
43 NIŠ EKSPRES – NIŠ NIŠ – POŽAREVAC

10:40

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
44 SIGMA TOURS – VLASOTINCE VLASOTINCE – POŽAREVAC

10:50

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
45 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – BEOGRAD

10:50

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
46 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – MAJDANPEK

11:05

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
47 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – ŽAGUBICA

11:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
48 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – PETROVAC

11:35

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
49 GRIVAC – KRAGUJEVAC POŽAREVAC – KRAGUJEVAC

11:45

NE SAOBRAĆA NEDELJOM
50 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC- BEOGRAD

12:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
51 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – POŽAREVAC

12:05

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
52 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – VELIKO GRADIŠTE

12:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
53 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KUČEVO – POŽAREVAC

12:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
54 LASTA – SMEDEREVSKA PALANKA SMEDEREVSKA PALANKA – POŽAREVAC

12:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
55 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽAGUBICA

13:00

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
56 BOBIVIT GMB – TRSTENIK POŽAREVAC – VRNJAČKA BANJA

13:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
57 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽAGUBICA

13:15

SAOBRAĆA NEDELJOM
58 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KUČEVO

13:15

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
59 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA POŽAREVAC – VELIKA PLANA

13:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
60 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – SVILAJNAC

13:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
61 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA VELIKA PLANA – POŽAREVAC

13:30

NE SAOBRAĆA NEDELJOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
62 SIGMA TOURS – VLASOTINCE POŽAREVAC – VLASOTINCE

13:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
63 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

13:35

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
64 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

13:55

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
65 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEČ

14:00

SAOBRAĆA ČETVRTKOM I NEDELJOM
66 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA POŽAREVAC – VELIKA PLANA

14:15

NE SAOBRAĆA NEDELJOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
67 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KLADOVO

14:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
68 AUTOPREVOZ ČAČAK – ČAČAK POŽAREVAC- UŽICE

14:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
69 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽABARI

14:25

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
70 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

14:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
71 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

14:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
72 NIŠ EKSPRES – NIŠ POŽAREVAC – NIŠ

14:30

SAOBRRAĆA SVAKODNEVNO
73 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – BEOGRAD

14:55

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
74 LASTA – SMEDEREVSKA PALANKA POŽAREVAC – SMEDEREVSKA PALANKA

15:15

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
75 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽAGUBICA

15:15

NE SAOBRAĆA NEDELJOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
76 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KUČEVO

15:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
77 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – VELIKO GRADIŠTE

15:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
78 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC PETROVAC – POŽAREVAC

15:35

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
79 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC KRAGUJEVAC – POŽAREVAC

15:50

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
80 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

16:10

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
81 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – ŽAGUBICA

16:10

NE SAOBRAĆA VIKENDOM
82 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KRAGUJEVAC

16:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
83 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

16:35

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
84 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

17:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
85 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KOSTOLAC

17:20

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
86 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽAGUBICA

17:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
87 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – BEOGRAD

17:40

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
88 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – HERCEG NOVI

18:00

SAOBRAĆA OD JUNA DO AVGUSTA
89 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – MAJDANPEK

18:17

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
90 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – KLADOVO

18:20

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
91 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

18:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
92 FUDEKS – BEOGRAD POŽAREVAC – PANČEVO

18:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
93 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – BEOGRAD

18:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
94 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – BOR

18:40

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
95 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

19:00

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
96 UNACOP – BEOGRAD POŽAREVAC – BEOGRAD

19:25

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
97 BOBIVIT GMB – TRSTENIK VRNJAČKA BANJA – POŽAREVAC

19:25

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
98 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

19:30

NE SAOBRAĆA VIKENDOM, DRŽAVNIM PRAZNIKOM I ZA VREME ĐAČKOG RASPUSTA
99 SRBIJATURS – BEOGRAD POŽAREVAC – BOLZANO

19:30

SAOBRAĆA ČETVRTKOM I NEDELJOM
100 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEČ

19:30

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
101 FRENKI KOMERC – VLASOTINCE VLASOTINCE – POŽAREVAC

19:54

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
102 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – BEOGRAD

19:50

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
103 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – MAJDANPEK

20:05

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
104 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – PETROVAC

20:15

SAOBRAĆA SVAKODNEVNO
105 JUGOPREVOZ VP – VELIKA PLANA POŽAREVAC – VELIKA PLANA

20:15

NE SAOBRAĆA SUBOTOM KAO I NEDELJOM U VREME U PERIODU ĐAČKOG RASPUSTA
106 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – ŽABARI

20:45

NE SAOBRAĆA VIKENDOM I DRŽAVNIM PRAZNIKOM
107 ARRIVA LITAS – POŽAREVAC POŽAREVAC – DONJI MILANOVAC

20:50

NE SAOBRAĆA SUBOTOM
108 DARKOM – ŽAGUBICA POŽAREVAC – PETROVAC

21:30

NE SAOBRAĆA SUBOTOM